Donanım ve Yazılım Tedariği

Bilgi işlemek için kullanılan donanım ve yazılım konusunda birbiri ile en uyumlu olan kombinasyonlar ile sizlere en makul çözümleri sunmaktayız.

Son Kullanıcı Desteği

Sistemleri kullanan son kişi bazında birebir destek vererek iş verimini yükseltiyor ve zaman ile enerjinin en efektif biçimde kullanılmasını sağlıyoruz. 

Sanallaştırma Hizmetleri

Sanallaştırma hizmetleri ile dilediğiniz verilere dilediğiniz yerden kolayca ve güvenli biçimde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Network Kurulum ve Danışmanlık

Bilgi sistemlerinin her aşamasında Sunucu ve İstemci kısımlarında son teknolojiyi kullanarak, doğru ve güvenilir bilgiye kolay ve hızlı ulaşılmasını sağlayan sürdürülebilir veri akışını stabil halde tutmak için tecrübesini sürekli arttırıp, en son teknolojik yazılım ve donanım çözümleri ile müşteri memnuniyetini daimi kılmaktayız.

Yedekleme

Bilişim Teknolojileri Sektöründe veri güvenliği ve yedekleme konularında, uzman bir ekiple, her türlü felaket senaryolarında bile Paykom ile içiniz rahat olsun…

Bakım Hizmetleri

Kurumsal Bakım anlaşmaları ile Sektöründe “Marka” , Hizmette “Mükemmelliğe” ulaşmış, bir ekiple, endüstriyel bazda çalışan Kobilerin bilişim teknolojilerinin oluşturulmasında ve sürdürülebilmesinde etkin firma olarak geleceğe yön vermekteyiz.